Lato tydzień 7

No i został tydzień do wakacji, a ja tymczasem dowiedziałam się, że:

  1. Żeby zgubić zbędne kilogramy trzeba jeść (a co to już w filmiku poniżej), bo o tym, żeby nie przytyć wystarczy się nie przejadać do wiedziałam już od dawna. Więcej na moim ostatnio oglądanym kanale, który zresztą Wam osobiście polecam:

2. Oprócz zmian ilościowych, istnieją też zmiany jakościowe, w tym nawyki umysłowe – czytam ostatnio Dagmarę Skalską i dochodzę do wniosku, że jednak mądra z niej babka:

3. Kulinarnie:

Nie wiem jak Wy, ale ja raczej ostatnio ograniczam skupianie się na żarciu, ale wrzucę Wam ciacho link jakie popełniłam na dzień ojca i jeszcze leży w zamrażalniku (zamiast jogurtu użyłam mleczko kokosowe):

Oprócz tego pojawiły się smoothies zamiast lodów, sałatki i ryby:

  • wrzucam też nasze piwonie, które wytrzymały weekend i moje ostatnio ulubione leftovers weekendowe śniadania:

4. No i oczywiście w końcu pojawiła się pogoda i chociaż 15 stopni to nie 20, ale zawsze niebo jest niebieskie, sandałki na nogach i białe ciuchy poszły w ruch:

5. Z miejsc przypomnę Wam, że zawsze fajnie usiąść na drinka z friends w Wesbury Hotel:

A na koniec kilka fragmentów ze Skalskiej:

  • „Śmierć nie jest problemem. Jest naturalną częścią życia….” Problemem jest wyłączenie się z życia za życia.
  • „Umierając będziesz miała gdzieś oczekiwania innych. Wtedy liczy się to, z kim łączą cię prawdziwe relacje i kto trzyma cię za rękę. Ile sensownych działań podjęłaś i czy masz spokój ducha. Czy przyniosłaś innym pożytek i czy twoje życie miało sens. Trzeba zająć się tym za życia, bo gdy umierasz, jest już za późno.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *