Jesień tydzień 6

W listopadzie jak to w listopadzie dni coraz krótsze, mniej światła, bardziej mokro i wietrznie. Co prawda tego roku nie mogę narzekać, bowiem mamy już prawie połowę listopada za sobą a temperatury całkiem, całkiem oscylują się w granicach 10-14 stopni. Miło 😉

  1. W miarę jak pogoda się pogarsza pojawia się coraz więcej “indoor activities”. Z mojej strony polecam książkę, a raczej audiobook Marianny Gierszewskiej ” Być tak naprawdę”, która osobiście swoim wdzięcznym słowem czyta opowieść o swoim wzrastaniu ku autentyczności:

2. Moja córka z kolei zatrzymała się na serii “Dog Man” Dav Pilkey:

3. W dublińskim kinie już za chwileczkę już za momencik musical “Matylda”, ale moja córka stwierdziła, że już jej nie lubi i nie pójdzie:

4. Coraz więcej pojawia się artykułów odnośnie problemu uzależnień dzieci od ekranów wszelakiej maści (zwłaszcza w okresie 3-9 lat). Dlatego my coraz częściej odchodzimy od ekranu i oprócz malowania i rysowania oraz czytania szyjemy:

5. A jeśli jesteście z Dublina i szukacie darmowej konsultacji ortodontycznej to polecam dr. Kostas, który nie tylko nie kasuje za pierwszą wizytę, ale i ma bardzo dobrą lokalizację w sercu Dublina:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *