Harve Tullet

Zaskoczcie mnie dzisiaj, bo wczoraj znalazłam nie dość, że swoją ulubioną historię “Alicji w krainie czarów” to jeszcze z mojej ulubionej serii z wydawnictwa Nasza Księgarnia “Rok w…”. No właśnie tym razem od końca września jest dostępna baśniowa wersja “Rok w krainie czarów”. Szczerze, to przebieram już nóżkami za kurierem link. Więcej na temat książki tutaj.

Druga rzecz, dziś rano dowiedziałam się, że moja Pani Doktor od płodności Prof Mary Wingfield, top specjalista w Irlandii od endometriozy popełniła też książkę ostatniego lata. Książka tym razem jest kierowana do par starających się zajść, lub kobiet starających się zrozumieć meandra “bezpłodności” i “niepłodności”, z różnych przyczyn: policystycznych jajników, endometriozy itp. Książkę można nabyć tu.

A teraz wracając do tematu przedstawiam Wam (tudzież tylko przypominam) Pana Harve Tullet, który swoim dobytkiem dopisuje się do powstawającej właśnie listy książek w kategorii 3-5 lat z:

  1. “Naciśnij mnie” 

Kiedy byłam ostatnio w Polsce w maju, na dwa dni przed wylotem dostałam maila, że są nowe jego książki. Niestety moja torba była już pełna, a budget opustoszał, ale są inne blogerki, które książki nabyły, ja narazie się do nich przymierzam, a są to:

2. “Gra cieni”

3. “Paluszkowa olimpiada”

4. “Zabawa w oczka”

5. “Znajdź różnice”

6. “Ruszaj w drogę”

I znów skorzystam z pracy innych, czyli tym razem Matki Wariatki, która lepiej tego zrecenzować już nie mogła, link

7. “Och, książka pełna dźwięków”

8. “Kolory”

9. “Figle migle”

10. “10 razy 10”

Na listopad jest kilka jego zapowiedzi, ale wtedy wrócimy do tematu, w myśl zasady mistrza Jana Kochanowskiego “Ja z tym trzymam, co kto w czas uchwyci”

zdjęcie z: https://juniperbooks.com/store/herve-tullet-set-of-10/htph10-herve-tullet-angle-1200/

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *