Podsumowanie tygodnia

W życiu rodzica są:

  • takie noce, kiedy budzisz się o 3 nad ranem i nie wiesz, czy twoje dziecko bolą zęby, brzuch, czy może akurat miało koszmar.
  • takie dni kiedy starasz się przygotować posiłki, a ono i tak nie ma na nie ochoty.
  • takie chwile, kiedy kładzie się na ziemi, a Ty nie wiesz, czy jest zmęczone chodzeniem, czy zwraca na siebie uwagę, czy wręcz odwrotnie dostrzega właśnie inną perspektywę, albo wyraża swój sprzeciw. I to by było na tyle wstępem bycie rodzicem, a tydzień Przed-Po i Wielkanocny zamykam tymże postem 😉
  1.  Piątek zaczął się kolacją u znajomych z mięsem i winem zakrapianą w Wielki Piątek

2. W sobotę szybkie zakupy i szybka zmiana planów świątecznych ;-)A wdzięczna jestem za mamę, którą w tym dniu spotkałam na placu zabaw i za przypomnienie o ciasteczkach owsianych, które swego czasu uwielbiałam namiętnie;-)

3. Wielkanoc upłynęłam nam pt. tytułem “niespodzianki świątecznej”, o której pisałam już tutaj

4. Świąteczny poniedziałek to śniadanie w trybie SLOW i pożegnanie takiego widoku

5. We wtorek odkryliśmy z mężem nowy program edukacyjny dla rozbudowy słownictwa dla dzieci anglojęzycznych do lat 3, link

6. Środa upłynęła nam na poszukiwaniu butów i białej letniej sukienki. I tak jak nienawidzę tracić czasu/życia na chodzenie po sklepach, tak buty dla rosnącej stópki trzeba przymierzyć i tu pojawiają się dwie rozbieżne opinie, czy nosić używane, po kimś, czy nowe?

  • Z jednej strony mówi się, że stópka dziecka rośnie i się specyficznie kształtuje i dlatego nie powinno się nosić bucików po innych dzieciach
  • Z drugiej strony mówi się, że ludzie od lat przekazywali sobie buty po starszym rodzeństwie i wszystko jakoś było w porządku. Przecież stopa dziecka rośnie tak szybko. My musieliśmy wymienić buty po 2 miesiącach.

 

7. Czwartek to zakończenie misji białej, letniej sukienki, ale muszę przyznać, że trochę się nachodziłam zanim znalazłam to czego potrzebowałam.

Z linków zaś, które polecam w ostatnim tygodniu to:

  • Pani Swojego Czasu i jej już drugi podcast o prowadzeniu FANPAGEa, link

Oraz Wielkanocne posty z blogów:

A z miejsc na lunch lub randkę (albo raczej “dirty weekend”) St. Kyrans Country House and Restaurant,

To chyba tyle i życzę Wam fajnego weekendu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *